Ємнісний датчик Sick CM18-12NNP-EC1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Ємнісні датчики
  • CM18-12NNP-EC1
CM18-12NNP-EC1  262436 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6058151
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 3 mm ... 12 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 9,18 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 50 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Функція виходу: Комплементарний
  • Властивості перемикання на вибір: Жорстко запрограмований
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Налаштування: Потенціометр (Чутливість)
  • Тип захисту: IP68, IP69K
  • Допуски: Ecolab , Допуск CE, cULus,
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 36 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 V DC
  • Споживання струму: 12 mA
  • Затримка готовності: ≤ 200 ms
  • Гістерезис: 3 % ... 20 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм I< sub>a: ≤ 200 mA
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: Відповідно до EN 60068
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +85 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Матеріал корпусу: Пластик, PBT
  • Довжина корпусу: 85 mm
  • Корисна довжина різьблення: 47 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 2,6 Nm
  • № файлу UL: NRKH.E191603
  • MTTFD: 919 років
  • DCavg: 0 %
  • T< sub>M (задана тривалість роботи): 20 років
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть змінюватися
  • Метал: 1
  • Вода: 1
  • PVC: Ок. 0,4
  • Масло: Ок. 0,25
  • Скло: 0,6
  • Кераміка: 0,5
  • Спирт: 0,7
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 18 мм
  • B: 36 mm
  • C: 18 mm
  • D: 36 mm
  • E: 8 мм
  • Відстань спрацьовування: 3 … 12 мм