Ємнісний датчик Sick CM18-12NPP-KC1
  • Ємнісні датчики
  • CM18-12NPP-KC1
CM18-12NPP-KC1  127564 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 127564
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6020410
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 3 mm ... 12 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 8,64 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: + 30 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Комплементарний
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Налаштування: Потенціометр, 270° (Чутливість)
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 36 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 V DC
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Гістерезис: 4 % ... 20 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr< /sub>): ± 10 %
  • ЕМС: Згідно EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс /10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +80 °C
  • Матеріал корпусу: Пластик, PBT
  • Довжина корпусу: 91,5 мм
  • Корисна довжина різьблення: 46,5 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 2,6 Nm
  • MTTF D: 55,2 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Метал: 1
  • Вода: 1
  • PVC: Ок. 0,4
  • A: 18 мм
  • B: 36 mm
  • C: 18 mm
  • D: 36 mm< /li>
  • E: 8 мм
  • Відстань спрацьовування: 3 … 12 мм