Інкрементальний енкодер Sick DFS60B-S4EC03600
  • Енкодери
  • DFS60B-S4EC03600
DFS60B-S4EC03600  145098 - 2 - trade-control.com.ua
  • Інтерфейс зв'язку: Інкрементний
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: HTL / Push pull
  • Кількість сигнальних каналів: 6 каналів
  • Час ініціалізації: 40 ms
  • Частота вихідного сигналу: ≤ 600 kHz
  • Ток навантаження : ≤ 30 mA
  • Потужність: ≤ 0,5 W (без навантаження)
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 8-контактний, радіальна
  • Напруга живлення: 10 ... 32 V
  • Базовий сигнал, кількість: 1
  • Базовий сигнал, положення: 90°, електричні, логічні з'єднання з A та B
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Стійкість виходів при коротких замиканнях: ✔
  • MTTFd: час до небезпечного виходу з ладу: 300 років (EN ISO 13849-1)
  • Механічне виконання: Спло шний вал, Торцевий фланець
  • Діаметр валу: 10 мм
  • Довжина валу: 19 mm
  • Вага: + 0,3 kg
  • Матеріал, корпус: Алюмінієве лиття
  • Пусковий момент: 0,5 Ncm (+20 °C )
  • Робочий крутний момент: 0,3 Ncm (+20 °C)
  • Припустиме навантаження на вал, радіальне/осьове: 80 N (радіальне), 40 N (осьове),
  • Робоча частота обертання: ≤ 9.000 min⁻¹
  • Момент інерції ротора: 6,2 gcm²
  • ЕМС: EN 61000-6-2 та EN 61000-6-4
  • Діапазон робочої температури: –40 °C ... +100 °C , –30 °C ... +100 °C ,
  • Діапазон температури ін. та зберігання: –40 °C ... +100 °C, без упаковки
  • Ударостійкість: 70 g, 6 ms (згідно з EN 60068-2-27)
  • Вібростійкість: 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (відповідно EN 60068-2-6)
  • Механічне виконання: суцільний вал/торцевий фланець
  • Діаметр валу: 10 мм
Інші товари категорії:
  • A3M60B-BHPB013x13
    • Механічне виконання: глухий порожній вал
    • Діаметр валу: 15 мм