Інкрементальний енкодер Sick DFS60E-BHAC02000
  • Енкодери
  • DFS60E-BHAC02000
DFS60E-BHAC02000  144486 - 2 - trade-control.com.ua
  • Вимірювальний крок: 90° електричний/імпульсів на один оборот
  • Відхилення вимірюваного кроки при недвійковій роздільній здатності: ± 0,2°
  • Допуски: ± 0,3°
  • Інтерфейс зв'язку: Інкрементний
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: TTL / RS-422
  • Кількість сигнальних каналів: 6 каналів
  • Час ініціалізації: 40 ms
  • Частота вихідного сигналу: ≤ 300 kHz
  • Ток навантаження: ≤ 30 mA
  • Робочий струм: 40 mA (без навантаження)
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 8-контактний, радіальна
  • Напруга живлення: 4,5 ... 5,5 V
  • Механічне виконання: Глухий порожнистий вал
  • Діаметр валу: 15 мм
  • Вага: + 0,2 kg
  • Матеріал, корпус: Алюмінієве лиття
  • Пусковий момент: 0,8 Ncm (+20 °C)
  • Робочий момент, що крутить: 0,6 Ncm (+20 °C)
  • Припустиме переміщення валу осьове, статичне/динамічний: ± 0,5 mm / ± 0,2 mm
  • Припустиме переміщення валу радіальне, статичне/динамічний: ± 0,3 mm / ± 0,1 mm
  • Робоча частота обертання: ≤ 6.000 min⁻¹
  • Момент інерції ротора: 40 gcm²
  • Термін служби підшипника: 3,6 x 10^10 оборотів
  • Кутове прискорення: ≤ 500.000 rad/s²
  • ЕМС: За EN 61000-6-2 та EN 61000-6-3
  • Діапазон робочої температури: 0 °C ... +85 °C
  • Діапазон температури при зберіганні: –40 °C ... +100 ° C, без упаковки
  • Ударостійкість: 50 g, 6 ms (відповідно EN 60068-2-27)
  • Вібростійкість: 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (відповідно EN 60068 -2-6)
  • Механічне виконання: глухий порожній вал
  • Діаметр валу: 15 мм
Інші товари категорії:
  • BTF19-A1NM5017
    • Серія: HighLine
    • Категорія: Енкодери з тросовим барабаном
    Енкодер із тросовим барабаном Sick BTF19-A1NM5017
    Ціна без знижки:
  • ACM60B-S1KE13x06
    • Механічне виконання: суцільний вал/сервофланець
    • Діаметр валу: 6 мм
    • Серія: ACM60
    • Категорія: абсолютні енкодери
    Абсолютний енкодер Sick ACM60B-S1KE13x06
    Ціна без знижки:
  • DFS60B-S1EA05000
    • Діаметр валу: 6 мм