Лазерний датчик Sick DL100-22HA2103
  • Лазерні датчики
  • DL100-22HA2103
DL100-22HA2103  129079 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1052695
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 18 V ... 30 V, Граничні значення
  • Споживання струму: При DC 24 В < 1.000 mA
  • Розміри (Ш x В x Г): 69,4 mm x 82,5 mm x 100,2 mm
  • Об'єкт вимірювання: Відбивач
  • Дозвіл: 0,1 мм, 0,125 мм, 1 мм, 10 мм, 100 мм
  • Точність відтворення: 1 mm
  • Точність: ± 2,5 mm
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 5 мм + (2 мм x відстань м)
  • Макс. швидкість переміщення: 15 m/s
  • Обігрів: ✔
  • Послідовний: ✔ , RS-422< /li>
  • Багатофункціональний вхід (MF): 1 x MF1
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000-6-2, EN 61000-6-4
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 ° C ... +75 °C
  • Вплив тиску повітря: 0,3 ppm/hPa
  • Вплив температури: 1 ppm/K
  • Температурний дрейф: Typ . 0,1 mm/K
  • : Передустановка
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA