Лазерний датчик Sick DL50-N2225
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • DL50-N2225
DL50-N2225  129885 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1048419
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживана потужність: ≤ 2,1 W
  • Час ініціалізації: ≤ 250 ms
  • Час прогріву: ≤ 15 min
  • Матеріал корпусу: Метал (Цинк, лиття під тиском)
  • Матеріал переднього вікна: Пластик (PMMA)
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 8-конт.
  • Індикація: РК-дисплей, 2 x LED
  • Вага: 200 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 36,1 mm x 62,7 mm x 57,7 mm
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 200 mm ... 50.000 mm, на плівці, що відбиває Diamond Grade
  • Об'єкт вимірювання: Відбивач
  • Дозвол: 0,1 mm
  • Точність відтворення: ≥ 0,25 mm
  • Точність: ± 3 mm
  • Оцінка: 10 ms ... 160 ms, 10 ms / 40 ms / 160 ms < /li>
  • Час виводу: 2,5 ms
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, червоне, Видиме червоне світло
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 15 мм x 15 мм (10 м)
  • Додат. функція: Настроюване ковзне усереднення: швидко/середньо/повільно, Режим перемикання: відстань до об'єкта (DtO), навчальний, налаштований і інвертований цифровий вихід, гістерезис, що настроюється, Багатофункціональний вхід і вихід: лазер викл, зовнішнє навчання, перемикаючий вихід 2 Роздільна здатність для виведення SSI (дистанція): 0,0625 мм / 0,1 мм / 0,125 мм / 1 мм, Однозначне виміряне значення, Відсутність взаємної інтерференції, відключення дисплея, скидання на заводські налаштування, блокування інтерфейсу користувача
  • Середній термін служби лазера (при 25 °C): 100.000 h
  • Послідовний: ✔ , RS-422
  • Багатофункціональний вхід (MF): − / 1 x
  • < li>Гістерезис: 1 мм ... 1.000 мм
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • Ма о. отн. вологість повітря (без утвору конденсату): ≤ 95 %
  • Тип. несприйнятливість до стороннього світла: 40.000 lx. >Кількість: 1 ... 2
  • Вигляд: NPN
  • Функція: Залежно від обраної функції MF: цифровий вихід 2 / лазер викл, зовнішнє навчання
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA