Лазерний датчик Sick DS50-N1112
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • DS50-N1112
DS50-N1112  129882 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1047404
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживана потужність: ≤ 1,85 W
  • Час ініціалізації: ≤ 350 ms
  • Час прогріву: ≤ 15 min
  • Матеріал корпусу: Метал (Цинк, лиття під тиском)
  • Матеріал переднього вікна: Пластик (PMMA)
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 5-контактний
  • Індикація: РК-дисплей, 2 x LED
  • Вага: 200 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 36,1 mm x 62,7 mm x 57,7 mm
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту: III< /li>
  • Діапазон вимірювання: 200 mm ... 10.000 mm, 90 % відбиття, 200 mm ... 6.000 mm, 18 % відбиття, 200 mm ... 4.000 mm, 6 % відбиття,
  • < li>Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: 1 mm
  • Точність відтворення: ≥ 2,5 mm
  • Точність: ± 10 mm
  • < li>Оцінка: 10 ms ... 50 ms, 10 ms / 50 ms
  • Частота перемикання: 50 Hz / 10 Hz
  • Клас лазера: 2 (IEC 60825-1:2014, EN 6082 5-1:2014)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 15 мм x 15 мм (10 м)
  • Середній термін служби лазера (при 25 °C): 100.000 h
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x
  • Гістерезис: 1 mm ... 9.999 mm
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 ° C ... +75 °C
  • Макс. отн. вологість повітря (без утвору конденсату): ≤ 95 %
  • Тип. несприйнятливість до стороннього світла: 40.000 lx. >Кількість: 2
  • Вигляд: NPN
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA