Лазерний датчик Sick DS60-N31111
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • DS60-N31111
DS60-N31111  272035 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 272035
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1016494
  • Діапазон виміру: 80 mm ... 6.000 mm, 90 % відображення , 80 mm ... 4.600 mm, 18 % відображення , 80 mm ... 2.400 mm , 6 % відображення ,
  • Оцінка: 10 ms
  • Частота перемикання: 50 Hz
  • Джерело світла: Лазер, інфрачервоний
  • Клас лазера : 1 (EN 60825-1)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 60 мм x 60 мм (на 6 м)
  • Доп. функція: Інвертований дискретний вихід, ObSB mode
  • Середній термін служби лазера (при 25 °C): 50.000 h
  • Тип вихідного сигналу: 2x NPN (100 mA)
  • < li>Напруга живлення UV: Пост. струм 18 V ... 30 V
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживана потужність: ≤ 3 W
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 5-контактний
  • Вага: 202 g
  • Тип захисту: IP 67
  • Клас захисту: II
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000-6-2, EN 60947-5-2,
  • Температура довкілля: Експлуатація: –25 °C ... +55 °C, Зберігання: –25 ° C ... +75 °C,