Лазерний датчик Sick DT1000-S11102
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • DT1000-S11102
DT1000-S11102  271986 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 271986
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1075437
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 18 V ... 30 V, із захистом від інверсії полярності
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживана потужність: ≤ 22 W, с вимкненим нагріванням , ≤ 35 W, з увімкненим нагріванням ,
  • Час ініціалізації: > 30 s
  • Матеріал корпусу: Метал (алюмінієвий сплав (AlSi12))
  • Матеріал переднього вікна: Скло
  • Вигляд підключення: Круглий штекерний з'єднувач M12 x 1
  • Індикація: Графічний, резистивний сенсорний екран, Світлодіоди стану
  • Вага: 1.000 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 84 мм x 104,4 мм x 140,5 mm
  • Тип захисту: IP65, IP67,
  • Клас захисту: III (EN 61140)
  • Принцип вимірювання: HDDM+
  • Діапазон вимірювання: 0,2 m ... 155 m, 6 % відображення , 0, 2 m ... 460 m, 90 % відображення ,
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: 0,001 mm ... 100 mm, регульований
  • Точність відтворення: ≥ 1 mm, див. графічні характеристики для стабільності повторюваності
  • Точність: Typ . ± 15 мм
  • Оцінка: 3 ms ... 384 ms
  • Часи циклу вимірювання: 1 ms, 4 ms, 16 ms, 64 ms, 128 ms,
  • < li>Час виводу: ≥ 1 ms
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 5 мм x 20 мм (при 1 м), 20 мм x 20 мм (на 5 м), 35 мм x 25 мм (на 10 м), 150 мм x 50 мм (при 50 м) , 290 mm x 80 mm (на відстань 100 м) , 570 mm x 140 mm (при 200 м) ,
  • Макс. температура об'єкта: +1.400 °C
  • Середній термін служби лазера (при 25 °C): 100.000 h
  • Макс . швидкість переміщення: 128 м/с
  • Ethernet: ✔ TCP/IP
  • PROFIBUS DP: ✔
  • Послідовний: ✔ , RS-422
  • SSI: ✔
  • Цифровий вхід: Внутрішній стягуючий резистор (Pull-Down), Напруга перемикання HIGH: хв. 13 В ... макс. напруга живлення, напруга перемикання LOW: макс. 5 В, Функції перемикання: деактивація вимірювального лазера, активація лазера, що вирівнює, передустановка,
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • Макс. отн. вологість повітря (без утворення конденсату): ≤ 95 %
  • Вплив тиску повітря: 0,3 ppm/hPa
  • Вплив температури: –1 ppm/K
  • Температурний дрейф Typ. 0,25 mm/K
  • Тип. несприйнятливість до стороннього світла: ≤ 100.000 lx
  • Функція: Налаштування, Виведення результатів вимірювань
  • Швидкість передачі даних: 10/100 Мбіт/с< /li>
  • Швидкість передачі даних: 9,6 kBaud ... 12 MBaud, автоматичне розпізнавання
  • Функція: Виведення результатів вимірювань
  • In1 /Q1: Цифровий вхід, цифровий вихід (перемикаються)
  • QA/Q2: Аналоговий вихід, цифровий вихід (перемикаються)
  • Кількість: 0 ... 2
  • Вигляд: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Токовий вихід
  • Струм: 4 mA ... 20 mA