Лазерний датчик Sick DT50-2B415252
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • DT50-2B415252
DT50-2B415252  129794 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1068975
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживана потужність: ≤ 1,7 W
  • Час ініціалізації: ≤ 250 ms
  • Час на розігрів: ≤ 15 min
  • Матеріал корпусу: Метал (Цинк, лиття під тиском)
  • Матеріал переднього вікна: Пластик (PMMA)
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 5-контактний
  • Індикація: 3 x LED
  • Вага: 235 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 36,2 мм x 63 мм x 58,6 mm
  • Тип захисту: IP65, IP67,
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 200 mm ... 30.000 mm, 90 % відбиття , 200 mm ... 17.000 mm, 18 % відбиття, 200 mm ... 10.000 mm, 6 % відбиття,
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: 0,1 mm
  • Точність відтворення: ≥ 0,5 mm
  • Точність: ± 7 mm
  • < li>Оцінка: 0,83 ms ... 75 ms, 0,83 мс / 3,33 мс / 8,33 мс / 25 мс / 75 мс
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, червоне , Видиме червоне світло
  • Клас лазера: 2 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 10 мм x 10 мм (на 10 м)
  • Середній термін служби лазера (при 25 °C): 100.000 h
  • IO-Link: ✔ , IO-Link V1.1, COM3 (230,4 kBaud)
  • Wireless LAN: ✔
  • Багатофункціональний вхід (MF) : 1 x
  • Гістерезис: 0 mm ... 29.950 mm
  • Робочий діапазон температур: –40 °C ... +65 °C, Uv ≤ 24 V , –30 °C ... +80 °C, експлуатація з 2 охолоджувальними пластинами, –30 °C ... +140 °C, експлуатація з 2 охолоджувальними пластинами та захисним фільтром,
  • Діапазон температур при зберіганні: -40 °C ... +75 °C
  • Примітка: Додаток для конфігурації SOPASair, IEEE 802.11 b/g, кодування: WPA2 / WPA
  • Функція: Налаштування, Діагностика , Точка доступу / клієнт
  • Швидкість передачі даних: ≤ 54 Mbit/s
  • Кількість: 1 ... 2
  • Вигляд: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Функція: Додаткові цифрові виходи (Q, Ǭ)
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Токовий вихід / Вихід напруги
  • Струм: 4 mA ... 20 mA, ≤ 450 Ω
  • Напруга : 0 V ... 10 V, ≥ 50 Ω