Інкрементальний енкодер Sick DUS60E-S3KM0ABA
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Енкодери
  • DUS60E-S3KM0ABA
DUS60E-S3KM0ABA  254973 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 254973
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1108195
  • Вимірювальний крок: 90° електричний/імпульсів на один оборот
  • Відхилення вимірювальних кроків: ± 18° /імпульсів на один оборот
  • Допуски: Відхилення вимірювального кроку x 3
  • Цикл навантаження: ≤ 0,5 ± 5 %
  • Інтерфейс зв'язку: Інкрементний
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис : TTL / HTL
  • Дані параметрування: DIP-перемикач, можливість вибору виходу
  • Функція виходу: Канали A та В
  • Час ініціалізації: < 5 ms
  • Частота вихідного сигналу: + 60 kHz
  • Струм навантаження: ≤ 30 mA, на один канал
  • Робочий струм: ≤ 120 mA (без навантаження)
  • Потужність: ≤ 1,25 W (без навантаження)
  • Вид підключення: Кабель, 8 жил, універсальний, 5 m
  • Напруга живлення: 4,75 ... 30 V
  • Базовий сигнал, кількість: 1
  • Баз овий сигнал, положення: 180°, електрич., логічне з'єднання з A
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Стійкість виходів при коротких замиканнях: ✔
  • MTTFd : час до небезпечного виходу з ладу: 275 років (EN ISO 13849-1)
  • Механічне виконання: Суцільний вал, Торцевий фланець
  • Діаметр валу: 6 mm
  • Довжина валу: 10 мм
  • Вага: 0,3 kg
  • Матеріал, вал: Нержавіюча сталь
  • Матеріал, фланець: Алюміній
  • Матеріал, корпус: Алюміній
  • Матеріал, кабель: PVC
  • Пусковий момент: 1,2 Ncm (+20 °C)
  • Робочий момент, що крутить: 1 ,1 Ncm (+20 °C)
  • Припустиме навантаження на вал, радіальна/осьова: 100 N (радіальна), 50 N (осьова),
  • Робоча частота обертання: 1.500 min ⁻¹
  • Момент інерції ротора: 33 gcm²
  • Термін служби підшипника: 3,6 x 109 обертів
  • Кутове прискорення: ≤ 500.000 rad/s²
  • ЕМС: За EN 61000-6-2 та EN 61000-6-3
  • Тип захисту: IP65
  • Діапазон робочої температури: –30 °C ... +90 °C
  • Діапазон температури при зберіганні: – 40 °C ... +75 °C
  • Ударостійкість: 100 g (EN 60068-2-27)
  • Вібростійкість: 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)
  • Кількість імпульсів на один оборот: ✔
  • Вихідна напруга: ✔
  • Напрямок обертання: ✔
  • Механічне виконання: суцільний вал/торцевий фланець
  • Діаметр валу: 6 мм