Світлова завіса Sick EXE-12C6602A020
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • EXE-12C6602A020
EXE-12C6602A020  266140 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 266140
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Актикул: 1097731
  • Область застосування: Вибухонебезпечні зони
  • Частина системи: Приймач
  • Роздільна здатність: 30 mm
  • Висота захисного поля: 1.200 mm
  • Дальність сканування: 17,6 m
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (EN 62061) ,
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину) : 15 x 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Захищена робота✔
  • Блокування повторного запуску: ✔: Зовнішній
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Деактивовано
  • Кодування променя: ✔: Незакодований
  • Настроювання дальність сканування✔
  • Зменшений дозвіл: ✔: Деактиви рован
  • Фіксоване гасіння: ✔: Деактивовано
  • Вибіркове гасіння: ✔: Деактивовано
  • Динамічне гасіння для розпізнавання об'єкта✔
  • Самонастроюване динамічне гасіння для визначення товарів✔
  • Самонастроюване динамічне гасіння для визначення піддонів✔
  • Багаторазова оцінка: ✔: Подвійна оцінка
  • Розпізнавання напряму✔
  • Віртуальні фотовимикачі< /td>✔
  • Контроль зазору датчика✔
  • Послідовний контроль✔
  • Контроль входу об'єкта✔
  • Виявлення геометрично рівномірних об'єктів✔
  • Безпечний зв'язок між пристроями SICK за допомогою EFI/SDL✔
  • Байпас: ✔
  • Перемикання режимів роботи: ✔
  • Підключення конфігурування: Розетка M8, 4-конт.
  • Тип конфігурації: ПК з CDS (конфігураційне та діагностичне програмне забезпечення)
  • Елементи індикації : 7-сегментний індикатор
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V ... 28,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Габарити: Див. mm
  • Матеріал корпусу: Алюмінієве лиття / AlSi7Mg0,6
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529), IP66 (EN 60529),
  • Діапазон робочих температур: 0 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (EN 60068-2-6)
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms (EN 60068-2-27 )
  • Діаметр дроту: 10 mm
  • Перетин дроту: 0,75 mm²
  • Інтеграція через контролер безпеки Flexi Soft: CANopen
  • : DeviceNet™
  • : EtherCAT®
  • : EtherNet/IP™
  • : Modbus TCP
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFINET
  • Інтеграція через шлюз EFI: CANopen
  • : Ethernet
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFIBUS PROFIsafe
  • : PROFINET PROFIsafe
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: 24 В пост. струму (UV – 2,25 В пост. струму...UV)
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: ≤ 3 ,5 V DC
  • Допустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: ≤ 500 mA
  • Тип виходу: Вихід PNP, захист від коротких замикань
  • Вихідна напруга HIGH (активно): 24 У пост. струму (UV – 4,2 В пост. струму...UV)
  • Вихідна напруга LOW (неактивно): Високоомний
  • Вихідний струм HIGH (активно): ≤ 100 mA
  • Категорія: Світлові завіси безпеки
  • Серія: C4000 Fusion Ex
Інші товари категорії:
  • FLG4-20018011
    • Категорія: Перемикаючі автоматизовані світлові завіси
    • Відстань між променями: 4 мм