Світлова завіса Sick EXS-12D6803B020
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • EXS-12D6803B020
EXS-12D6803B020  127607 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1068416
  • Область застосування: Вибухонебезпечні зони
  • Частина системи: Передавач
  • Роздільна здатність: 30 mm
  • Дальність сканування: 10 m
  • Висота захисного поля: 1.500 mm
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (IEC 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (ISO 13849-1)
  • Рівень продуктивності: PL e (ISO 13849-1)< /li>
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 3,7 x 10-9
  • TM (задана тривалість роботи ): 20 років (ISO 13849-1)
  • Захищена робота: ✔
  • Автоматичне визначення ширини захисного поля: ✔
  • Системне підключення : З'єднувальний кабель, 30 м, вільний кінець дроту, 5-жильний
  • Елементи індикації: LEDs
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення U V: DC 24 V (19,2 V ... 28,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Споживана потужність, типова: 1,2 W (DC)
  • Габарити: Див. розмірний креслення
  • Поперечний переріз корпусу: 161,8 мм x 142,1 мм
  • Матеріал корпусу Алюмінієве лиття / AlSi7Mg0,6
  • Тип захисту: IP65 (IEC 60529), IP66 (IEC 60529),
  • Діапазон робочих температур: –20 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –30 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість : 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 60068-2-6)
  • Ударопрочність: 10 g, 16 ms (IEC 60068-2-27)
  • Довжина хвилі : 850 nm
  • Вигляд випромінювання: Близька інфрачервона область спектру (NIR), невидима
  • Діаметр дроту: 7,4 mm
  • Перетин дроту: 0,75 mm²