Світлова завіса Sick FLG4-20012021
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • FLG4-20012021
FLG4-20012021  128012 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 6050067
  • Виконання пристрою: Відкрито
  • Принцип роботи датчика: Передавач/приймач
  • Мінімальний розмір детектованого об'єкта (MDO): 2 mm, динамічний: 4 мм, 6 mm, статичний: 6 мм,
  • Відстань між променями: 4 mm
  • Висота контролю: 120 mm
  • Функція вихідного сигналу : «СВІТЛО/ТЕМНО» встановлюється поворотним перемикачем
  • Довжина хвилі: 880 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 18 V ... 30 V
  • Залишкова пульсація: < 10 %
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Затримка вимикання: 0 s ... 5 s
  • Час ініціалізації: 0,3 s
  • Переключаючий вихід: PNP , NPN,
  • Розміри (Ш x x x): 182 мм x 230 мм x 25 мм
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Матеріал корпусу: Алюміній, пофарбований
  • Індикація: LED
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту: III
  • Вага: 1,12 kg
  • Частота імпульсів: 5.000 Hz
  • Область контролю (ширина x висота): 120 мм x 200 мм
  • Оцінка: < 0,1 ms
  • Тип захисту: IP65
  • Ударопрочність: EN 60068-2-27
  • Вібростійкість: EN 60068-2-6
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Сонячне світло: 10.000 lx
  • Діапазон температур під час роботи: 0 °C ... +60 °C < /li>
  • Діапазон температур при зберіганні: –20 °C ... +80 °C
  • Категорія: Перемикаючі автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 4 мм
  • Тип виходу: PNP / NPN
  • Серія: FLG
Інші товари категорії:
  • MLG2-2380P811
    • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
    • Відстань між променями: 20 мм