Фотоелектричний датчик Sick GL10-P4212
  • Фотоелектричні датчики
  • GL10-P4212
GL10-P4212  128524 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1065887
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 mm x 50 mm x 39 mm
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 58 mm (5 m)
  • Довжина хвилі: 625 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 20 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач СВІТЛО/ТЕМНО (L/ D)
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz < /li>