Фотоелектричний датчик Sick GL10G-P4252
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • GL10G-P4252
GL10G-P4252  133944 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1065894
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 mm x 50 mm x 39 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0,15 m ... 12 m , 0,15 m ... 10 m ,
  • Відстань спрацьовування: 0,3 m ... 9,5 m , 0,3 m ... 8 m ,
  • Вигляд випромінювання: Бачне червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 58 мм (5 м)
  • Довжина хвилі: 625 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Спеціальні випадки застосування: Виявлення прозорих об'єктів
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 V ss
  • Споживання струму: 20 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач СВІТЛО/ТЕМНО (L/D)
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 1 ms
  • Частота перемикання: 500 Hz