Фотоелектричний датчик Sick GRSE18-N2422
  • Фотоелектричні датчики
  • GRSE18-N2422
GRSE18-N2422  138032 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1068335
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 73,5 mm
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • < li>ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 420 mm (10 m)
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW : Ок. UV/ ≤ 3 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Тестовий вхід: Випромінювач вимкнений при «Тест» 0 В
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C