Фотоелектричний датчик Sick GRSE18-P1142
  • Фотоелектричні датчики
  • GRSE18-P1142
GRSE18-P1142  137988 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1067984
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 71,5 mm
  • Вигляд випромінювання: Бачне червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 250 mm (10 m)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму : 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH /LOW: UV - (≤ 3 В)/ок. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67< /li>
  • Комплект поставки: Кріпильна гайка (4 шт.)
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 60947-5-2
  • Тестовий вхід: Випромінювач вимкнений при «Тест » 0 В
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C< /li>