Фотоелектричний датчик Sick GRTB18-P2412
  • Фотоелектричні датчики
  • GRTB18-P2412
GRTB18-P2412  133014 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1076117
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 73,5 mm
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 3 mm ... 300 mm
  • Відстань спрацьовування: 20 mm ... 150 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 7 mm (100 mm)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Вихід перемикання: PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV — (≤ 3 В)/ок. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • № файлу UL: E348498
  • MTTFD: 985 років
  • DCavg: 0 %
  • СД-індикатор зелений: Індикатор живлення
  • : Постійно увімкнений: живлення увімкн.
  • СД-індикатор жовтий: Стан прийому променя
  • : Постійно увімкнений: об'єкт присутній
  • : Постійно вимкнений: об'єкт не присутній
  • Відстань спрацьовування: 20 … 150 мм