Фотоелектричний датчик Sick GRTB18-P2487
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • GRTB18-P2487
GRTB18-P2487  258820 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 258820
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1101819
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 73,5 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 3 мм ... 300 мм
  • Відстань спрацьовування: 20 мм ... 150 мм
  • Вигляд випромінювання: Видимий синє світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 7 mm (100 mm)
  • Довжина хвилі: 445 nm
  • Налаштування : Потенціометр
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV - (≤ 3 В)/ок. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Клас захисту: III
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Комплект постачання: Кріпильна гайка (2 шт.)
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 60947-5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберігання: –40 °C ... +70 °C
  • № файлу UL: E348498
  • СД-індикатор зелений: Індикатор живлення
  • : Постійно увімкнений: живлення увімкн.
  • СД-індикатор жовтий: Стан прийому променя
  • : Постійно включений: об'єкт присутній
  • : Постійно вимкнений: об'єкт не присутній
  • < /ul>