Фотоелектричний датчик Sick GRTE18S-P2452V
  • Фотоелектричні датчики
  • GRTE18S-P2452V
GRTE18S-P2452V  258899 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 258899
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1097227
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 55,9 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 55,9 mm
  • Корисна довжина різьблення: 31,7 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 5 мм ... 550 мм
  • < li>Відстань спрацьовування: 10 mm ... 400 mm
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 26 мм (400 мм)
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Спеціальні випадки застосування: Гігієнічні зони та зони з високою вологістю< /li>
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/Т ЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV — (≤ 3 В)/ок. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 1.000 µs
  • Частота перемикання: 500 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 45 g
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь, Нержавіюча сталь V4A (1.4404, 316L)
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Макс. момент затягування: 90 Nm
  • Тип захисту: IP67, IP68, IP69K,
  • Комплект поставки: Кріпильна гайка (2 шт.)
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС) : EN 60947-5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –30 °C ... + 75 °C