Фотоелектричний датчик Sick GSE10-P1211
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • GSE10-P1211
GSE10-P1211  133948 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1070734
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 mm x 50 mm x 39 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 40 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m . .. 35 m
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 180 mm (15 m)
  • Довжина хвилі: 625 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживаний струм, передавач: ≤ 15 mA
  • Споживаний струм, приймач: ≤ 20 mA
  • < li>Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач СВІТЛО/ТЕМНО (L/D)
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підкл. ючення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Перетин дроту: 0,14 mm²
  • Схеми захисту: A , B , C , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 180 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 60947-5-2
  • Тестовий вхід: Випромінювач вимкнений при «Тест» 0 В
  • Діапазон температур при роботі: –30 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C