Індуктивний датчик Sick IM18-08N-N-ZW0
  • Індуктивні датчики
  • IM18-08N-N-ZW0
IM18-08N-N-ZW0  128989 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6021127
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 8 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 6,48 mm
  • Монтаж : З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 300 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 2-жильний, 2 m
  • Перемикаючий вихід: NAMUR
  • Функція виходу: Нормально закритий
  • Тип захисту: IP67
  • Спеціальні випадки застосування: Вибухонебезпечні зони
  • Напруга живлення: 7,5 V DC ... 25 V DC
  • Споживання струму: 30 mA
  • Гістерезис: 1 % ... 15 %
  • Відхилення температури (від Sr ): ± 10 %
  • ЕМС: Згідно EN 60947-5-6
  • Споживаний струм демпфований: ≤ 1 mA
  • Споживаний струм недемпфований: ≥ 2,2 mA
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Поперечний переріз кабелю: 0,5 mm²
  • Діаметр дроту: Ø 5,4 mm
  • Опір дроти: 50 Ω
  • Ударопрочнос ть і вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +70 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельований
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PTB
  • Довжина корпусу: 33 мм
  • Корисна довжина різьблення: 24 мм
  • Макс. момент затягування: 35 Nm
  • Вага: + 164 g
  • Комплект поставки: Кріпильна гайка, латунь, нікельована (2 шт.)
  • Свідоцтво про випробування промислового зразка : PTB 03 ATEX 2037
  • Категорія вибухонебезпечної зони: 1G, 2G
  • Макс. вхідна напруга Ui: 15 V
  • Макс. вхідна потужність Ui: 120 mW
  • Макс. вхідний струм Ii: 50 mA
  • Макс. внутрішня ємність Ci: 155 nF
  • Макс. внутрішня індуктивність Li: 50 µH
  • Номінальна напруга: 8,2 V DC
  • MTTFD: 9.512 років< /li>
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,7
  • Алюміній (Al): Ок. 0,4
  • Мідь (Cu): Ок. 0,3
  • Латунь (Ms): Ок. 0,5
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 18 мм
  • B: 36 мм
  • C: 18 мм
  • D: 24 мм< /li>
  • E: 16 мм
  • F: 64 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 8 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: NAMUR
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IMN
Інші товари категорії:
  • IME12-04NPSZW2S
    • Відстань спрацьовування: 4 мм