Індуктивний датчик Sick IM18-10BPO-NC1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IM18-10BPO-NC1
IM18-10BPO-NC1  128927 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6027579
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 10 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 8,1 mm
  • Монтаж : Рівень
  • Частота перемикання: 300 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально закритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP68, IP69K
  • li>
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 20 % Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 40 ms
  • Гістерезис: 1 % ... 15 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr): ≤ 10 %
  • ЕМС: Згідно з EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +85 °C
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L
  • Довжина корпусу: 63,5 mm
  • Корисна довжина різьблення: 42 мм
  • Макс. момент затягування: ≤ 50 Nm
  • Клас захисту: III
  • № файлу UL: E191603
  • MTTFD: 164 років
  • DCavg< /sub>: 0 %
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Сталь St37 (Fe): Ок. 1
  • Нержавіюча сталь (V4A): Ок. 0,4
  • Алюміній (Al): Ок. 1
  • Мідь (Cu): Ок. 0,85
  • Латунь (Ms): Бл. 1,3
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. у розд. «Вказівки щодо встановлення»
  • B: 42 мм
  • C: 18 мм
  • D: 30 мм
  • F: 100 мм
  • Монтаж: врівень
  • Відстань спрацьовування: 10 мм