Індуктивний датчик Sick IM18-20NPS-ZC1
  • Індуктивні датчики
  • IM18-20NPS-ZC1
IM18-20NPS-ZC1  128965 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6027519
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 20 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 16 ,2 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 200 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Переключающий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP67
  • Особливі властивості: Потрійна відстань спрацьовування
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 20 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Гістерезис: 1 % ... 15 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 % ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2 Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, хромована
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PTB
  • Довжина корпусу: 63,5 мм
  • Корисна довжина різьблення: 32 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 25 Nm
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,66
  • Алюміній (Al): Ок. 0,4
  • Мідь (Cu): Ок. 0,35
  • Латунь (Ms): Бл. 0,45
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 21 мм
  • B: 60 мм
  • C: 18 мм
  • D: 60 mm
  • E: 20 мм
  • F: 200 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IML
Інші товари категорії:
  • IQ10-03BPPKW2S
    • Монтаж: врівень