Індуктивний датчик Sick IMA12-06BE3ZC0K
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IMA12-06BE3ZC0K
IMA12-06BE3ZC0K  128911 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6041792
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M12 x 1
  • Діаметр: Ø 12 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 0 mm ... 6 mm
  • Монтаж: Псевдозаподлицо
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Функція виходу: Аналоговий
  • Точність відтворення: 0,3 mm
  • Стабільність повторюваності (TA пост.): ± 0 ,01 mm
  • Дозвіл: ≤ 1 µm
  • Тип захисту: IP67
  • Особливі властивості: Аналоговий вихід
  • Напруга живлення: 15 V DC ... DC 30 V
  • Залишкова пульсація: ≤ 20 %
  • Затримка готовності: ≤ 50 ms
  • Відхилення температури (від Sr< /sub>): ± 5 % , ± 10 % ,
  • Тік холостого ходу тип.: ≤ 12 mA
  • Тік навантаження: ± 10 mA
  • Вихідне напруга на QA1: s = 0 mm: 0 V/-0 +0,4 V (23 °C), s = 3 mm: +5,2 V/ +-0,4 V (23 °C), s = 6 мм: +10 V/ +-0,4 V (23 °C),
  • Вихідна напруга: 0 V ... 10 V
  • Діапазон: 1.000 Hz
  • За щит від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, хромована
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PTB
  • Довжина корпусу: 45 mm
  • Корисна довжина різьблення: 29 mm
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть змінюватися
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,47
  • Алюміній (Al): Ок. 0,28
  • Мідь (Cu): Ок. 0,2
  • Латунь (Ms): Ок. 0,35
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 6 мм
  • B: 18 мм
  • C: 12 мм
  • D: 18 мм
  • E: 2 мм
  • F: 60 мм
  • Монтаж: псевдозаподліцо
  • Відстань спрацьовування: 6 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: аналоговий
  • Серія: IMA
Інші товари категорії:
  • IM12-04NPS-ZUK
    • Монтаж: з виступаючою частиною
    • Відстань спрацьовування: 4 мм