Індуктивний датчик Sick IMB18-12NNPVC0S
  • Індуктивні датчики
  • IMB18-12NNPVC0S
IMB18-12NNPVC0S  139422 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1074372
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 12 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 9 ,72 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Функція виходу: Комплементарний
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Тип захисту: IP68 , IP69K ,
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Гістерезис: 3 % ... 20 %
  • Відтворюваність: ≤ 2 % < /li>
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм I a: ≤ 200 mA
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 100 г/5 мс/500 циклів; 150 г/1 млн. циклів; 10...55 Гц, 1 мм/55...500 Гц/60 г
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +100 °C
  • Матеріал корпуси: Нержавіюча сталь V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, LCP
  • Довжина корпусу: 65 mm
  • Корисна довжина різьблення: 39 mm
  • Макс. момент затягування: Typ. 90 Nm
  • Клас захисту: III
  • № файлу UL: E181493
  • MTTFD: 2.016 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Сталь St37 (Fe): 1
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,7
  • Алюміній (Al): Ок. 0,43
  • Мідь (Cu): Ок. 0,37
  • Латунь (Ms): Бл. 0,43
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 18 мм
  • B: 45 мм
  • C: 18 мм
  • D: 36 mm< /li>
  • E: 12 мм
  • F: 96 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 12 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: NPN
  • Функція вихідного сигналу: комплементарний
  • Серія: IMB
Інші товари категорії:
  • IM12-04BPS-ZC1
    • Монтаж: врівень