Індуктивний датчик Sick IMC12-04BPPVC0SB02
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IMC12-04BPPVC0SB02
IMC12-04BPPVC0SB02  258056 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 258056
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1097434
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M12 x 1
  • Діаметр: Ø 12 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 0 mm ... 4 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 3,24 mm
  • Режими перемикання: Single point
  • Частота перемикання Qint.1 / Qint.2на контакті 2:: 1.000 Hz
  • Монтаж: Врівень
  • Вигляд підключення : Роз'єм M12, 4-конт.
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Вихід Q/C: перемикаючий вихід або режим IO-link
  • Вихід MFC: перемикаючий вихід або вхід
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Тип захисту: IP68 , IP69K ,
  • Особливі властивості: IO-Link
  • Діагностика: Температура чіпа
  • Конфігурація контакту 2: Навчання
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 35 mA
  • Гістерезис: 1 % запрограмованого цифрового значення
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від S r): ± 10 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 100 г/5 мс/500 циклів; 150 г/1 млн. циклів; 10...55 Гц, 1 мм/55...500 Гц/60 г
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +75 °C
  • Матеріал корпуси: Нержавіюча сталь V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, LCP
  • Довжина корпусу: 65 mm
  • Корисна довжина різьблення: 48 mm
  • Макс. момент затягування: Typ. 32 Nm
  • № файлу UL: E181493
  • Точність навчання: +/- 3 % від Sr
  • Роздільна здатність, типова (діапазон): 10 мкм (0 мм ... 1 мм), 20 мкм (1 мм ... 3 мм), 40 мкм (3 мм ... 4 мм),
  • Роздільна здатність, максимальна (діапазон): 20 мкм (0 мм ... 1 мм), 40 мкм (1 мм ... 3 мм), 75 мкм (3 мм ... 4 мм),
  • Інтерфейс зв'язку: IO-Link V1.1
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: COM2 (38,4 kBaud)
  • Час циклу: 5 ms
  • Довжина технологічних даних: 32 Bit
  • Примітка: Задане значення цифр ах для точки перемикання в мм збережено в датчику
  • Задане значення 1: 4 mm
  • Задане значення 2: 3 mm
  • Задане значення 3: 2 mm
  • Задане значення 4: 1 мм
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,7
  • Алюміній (Al): Ок. 0,4
  • Мідь (Cu): Ок. 0,3
  • Латунь (Ms): Ок. 0,4
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • B: 12 мм
  • C: 12 mm
  • D: 12 mm
  • F: 32 mm< /li>
  • Монтаж: врівень
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IMC
Інші товари категорії:
  • IME18-08BPSZC0K
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 8 мм