Індуктивний датчик Sick IME30-38NNSZW2S
  • Індуктивні датчики
  • IME30-38NNSZW2S
IME30-38NNSZW2S  142070 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1071307
  • Розмір різьблення: M30 x 1,5
  • Діаметр: Ø 30 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 38 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa : 30,78 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 100 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Тип захисту: IP67
  • Особливі властивості: Потрійна відстань спрацьовування
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 200 ms< /li>
  • Час прогріву: 90 s
  • Гістерезис: 1 % ... 15 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Поперечний переріз кабелю: 0,25 mm²
  • Діаметр дроту: Ø 3,9 mm
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +75 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельований
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PA 66
  • Довжина корпусу: 70 mm
  • Корисна довжина різьблення: 41 mm< /li>
  • Макс. момент затягування: ≤ 70 Nm
  • MTTF< sub>D: 1.735 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Сталь St37 (Fe): 1
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,77
  • Алюміній (Al): Ок. 0,44
  • Мідь (Cu): Ок. 0,37
  • Латунь (Ms): Бл. 0,46
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 80 мм
  • B: 180 мм
  • C: 30 мм
  • D: 114 мм< /li>
  • E: 35 мм
  • F: 380 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 38 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: NPN
Інші товари категорії:
  • IMB08-02BDSVU5K
    • Монтаж: врівень