Індуктивний датчик Sick IMS12-04BPSNU2S
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IMS12-04BPSNU2S
IMS12-04BPSNU2S  258219 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 258219
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1103181
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M12 x 1
  • Діаметр: Ø 12 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 4 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 3 ,24 mm
  • Монтаж: Рівень
  • Частота перемикання: 2.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP68 , IP69K ,
  • Особливі властивості: Стійкий до миючих засобів, Температурна стійкість
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: 100 ms
  • Гістерезис: 3 % ... 20 %
  • Відтворюваність: ≤ 2 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Випромінення перешкод та стійкість до перешкод відповідно до Директиви про транспортні засоби ECE-R10, Вид. 5: Твердження типу E1, Перешкодостійкість відповідно до DIN ISO 11452-2:100 В/м, Вертикальна AM 20 МГц - 800 МГц; горизонтальна AM 200 МГц – 800 МГц; вертикальна/горизонтальна PM 800 МГц - 2,7 ГГц, Кондуктивні перешкоди відповідно до ISO 7637-2 (імпульс/межа чутливості/критерій відмови 12 В/критерій відмови 24 В): 1/IV/C/C, 2a/IV/ A/A, 2b/IV/C/C, 3a/IV/A/A, 3b/IV/A/A, 4/IV/C/A, 5a/IV/B/B, 5b/IV/B/ B, EN 61000-4-2 ESD: 4 кВ CD / 8 кВ AD, EN 61000-4-3 HF випромінюваний: 10 В/м, EN 61000-4-4 Burst: 2 кВ, EN 61000-4-5 Surge : 0,5 кВ L-to-L, Ri: 2 Ом, EN 61000-4-3 HF провідний: 10 В/м,
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Матеріал кабелю: Поліуретан
  • Поперечний переріз кабелю: 0,5 мм²
  • Діаметр дроту: Ø 5 mm
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +100 °C
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L< /li>
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, LCP
  • Довжина корпусу: 56 mm
  • Корисна довжина різьблення: 51 mm
  • Макс. момент затягування: Typ. 20 Nm
  • Клас захисту: III
  • № файлу UL: E181493
  • MTTFD: 1.196 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть змінюватися< /li>
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,65
  • Алюміній (Al): Ок. 0,35
  • Мідь (Cu): Ок. 0,24
  • Латунь (Ms): Бл. 0,38
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • B: 12 мм
  • C: 12 mm
  • D: 12 mm
  • F: 32 mm< /li>
  • Монтаж: врівень
  • Відстань спрацьовування: 4 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IMS
Інші товари категорії:
  • IQ40-20BPOKK0S
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 20 мм