Індуктивний датчик Sick IQ10-06NPSKWDS07
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IQ10-06NPSKWDS07
IQ10-06NPSKWDS07  128887 - 2 - trade-control.com.ua
  • Замовний код: 1062439
  • Назва: IQ10-06NPSKWDS07
  • Алюміній : ± 0,5
  • Вольтаж живлення: 10 В постійний струм . .. 30 В постійний струм
  • Тип підключення: Кабель, 3-жили, 6 м
  • Зниження напруги: ≤ 3 В
Інші товари категорії:
  • IME08-04BPOZT0S
    • Монтаж: псевдозаподліцо
    • Відстань спрацьовування: 4 мм