Індуктивний датчик Sick IQ20-07BPPDQ0S
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IQ20-07BPPDQ0S
IQ20-07BPPDQ0S  128995 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6042045
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 мм x 32 мм x 8 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 7 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 5,67 mm
  • Монтаж: Рівень< /li>
  • Частота перемикання: 150 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M12, 4-конт., 0,3 m
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Комплементарний
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: < 2,5 V
  • Споживання струму: 15 mA
  • Затримка готовності: ≤ 20 ms
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Матеріал кабелю: Поліуретан
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +70 °C
  • Матеріал корпусу: Цинк, лиття під тиском, GD Zn
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PA12
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,7
  • Алюміній (Al): Ок. 0,4
  • Мідь (Cu): Ок. 0,3
  • Латунь (Ms): Ок. 0,4
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 0 мм
  • B: 20 mm
  • C: 20 mm
  • D: 21 mm< /li>
  • E: 0 мм
  • F: 60 мм
  • Монтаж: врівень
  • Відстань спрацьовування: 7 мм
  • Тип корпусу: прямокутний
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: комплементарний
  • Серія: IQV
Інші товари категорії:
  • IME08-2N5POZT0S
    • Монтаж: з виступаючою частиною
    • Відстань спрацьовування: 2.5 мм