Індуктивний датчик Sick IQ40-20BPSKC0K
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IQ40-20BPSKC0K
IQ40-20BPSKC0K  128745 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6037070
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Конструкція корпусу: Короткий корпус
  • Розміри (Ш x В x Г): 40 mm x 40 mm x 66 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 20 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 16,2 mm
  • Монтаж: Рівень
  • Частота перемикання: 100 Hz
  • Тип підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP67
  • Спеціальна опція: Джерело живлення класу 2, згідно cULus
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 36 V DC
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 V
  • Споживання струму: 20 mA
  • Гістерезис: 1 % ... 20 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia : ≤ 200 mA
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C
  • Матеріал корпусу: Пластик
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PA6
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,7
  • Алюміній (Al): Ок. 0,4
  • Мідь (Cu): Ок. 0,3
  • Латунь (Ms): Ок. 0,4
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 0 мм
  • B: 40 mm
  • C: 40 mm
  • D: 60 mm< /li>
  • E: 0 мм
  • F: 160 мм
  • Монтаж: врівень
  • Відстань спрацьовування: 20 мм
  • Тип корпусу: прямокутний
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IQ Standard
Інші товари категорії:
  • IME18-08BNSZC0S
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 8 мм