Оптоволоконний кабель Sick LL3-DH50500
  • >
  • Sick
  • Аксесуари та адаптери
  • LL3-DH50500
LL3-DH50500  140587 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 2083802
  • Тип пристрою: Оптоволоконний кабель
  • Принцип роботи: Система відбиття від об'єкта
  • Для оптоволоконного датчика: GLL170(T) , WLL180T
  • Довжина оптоволокна: 500 mm
  • Матеріал, волокно: Скло
  • Матеріал оболонки: Нержавіюча сталь
  • Матеріал, головка оптоволоконного кабелю : Алюміній
  • Зовнішній діаметр, з'єднання кабелепроводу оптоволоконного кабелю: 2,2 mm
  • Форма головки оптоволоконного кабелю: Конструкція плоскої форми, Заломлення 90°
  • Розташування волокна: Багатоволоконний кабель: пучки волокон
  • Структура сердечника: Багатоволоконний кабель: пучки волокон
  • Кут випромінювання < 60°: Ні
  • Область застосування: Жароміцний (≥100 °C)
  • Гнучке/еластичне волокно (радіус вигину 1–4 мм): Ні
  • Потрібні перехідні кінцеві гільзи: Ні
  • Кут випромінювання: 60°
  • Вбудована лінза: Ні
  • Сумісність з насадковими лінзами: Ні
  • Радіус вигину, оптоволоконний кабель: 20 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +200 °C
  • Режим роботи 16 мкс: 40 mm
  • Режим роботи 70 мкс: 100 мм
  • Режим роботи 250 мкс: 110 mm
  • Режим роботи 2 мс: 115 мм
  • Режим роботи 8 мс: 120 mm
  • Режим роботи 250 мкс: 115 мм
  • Режим роботи 50 мкс: 100 мм
  • Режим роботи 250 мкс: 205 мм