Датчик 2D-LiDAR Sick LMS400-2000
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • LMS400-2000
LMS400-2000  272136 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1041725
  • Область застосування: Indoor
  • Вікно зчитування: З лицьового боку
  • Джерело світла: Видиме червоне світло (650 nm)
  • Клас лазера: 2, в режимі очікування клас лазера 1 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Частота сканування: 300 Hz ... 500 Hz
  • Робоча область: 0,7 m ... 3 m
  • Напруга живлення : ≤ 24 V DC, ± 15 %
  • Потужність, що споживається: 25 W
  • Корпус: Алюмінієве лиття
  • Колір корпусу: Світло-блакитний (RAL 5012)< /li>
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529, розділ 14.2.7)
  • Вага: 2,3 kg
  • Розміри (Д x Ш x В): 179 mm x 107 mm x 130 mm
  • Оцінка: ≥ 2 ms
  • Розпізнавана форма об'єкта: Практично будь-яка
  • Систематична помилка: ± 4 mm
  • Статистична помилка: 3 mm
  • Вбудований додаток: Level Control
  • Ethernet: ✔ , TCP/IP
  • Послідовний: ✔ , RS-232
  • Цифрові входи: 4
  • Цифрові входи ди: 5 (4 x PNP / analog 1 x 4 mA ... 20 mA)
  • Оптична індикація: 6 LEDs
  • Дифузне відображення: 4,5 % ... 100 %