Датчик 2D-LiDAR Sick LMS4421R-16000
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • LMS4421R-16000
LMS4421R-16000  272135 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 272135
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1094132
  • Область застосування: Indoor
  • Вікно зчитування: З лицьового боку
  • Джерело світла: Видиме червоне світло (660 nm)
  • Клас лазера: 2 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Частота сканування: 600 Hz
  • Робоча область: 0,7 m ... 3 m
  • Напруга живлення: 24 V DC ... DC 24 V, ± 25 %
  • Споживана потужність: ≤ 16 W, Пусковий період макс. 29 Вт
  • Вихідний струм: ≤ 100 mA
  • Корпус: Алюмінієве лиття
  • Колір корпусу: Світло-блакитний (RAL 5012)
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту: III
  • Електробезпека: IEC 61010-1:2011
  • Вага: 3,7 kg
  • Розміри (Д x Ш x В): 397 mm x 370 mm x 107 mm
  • Оцінка: ≥ 4,8 ms< /li>
  • Розпізнавана форма об'єкта: Практично будь-яка
  • Систематична помилка: ± 1 mm
  • Статистична помилка: 1,5 mm
  • Вбудований додаток: Висновок даних
  • Ethernet: ✔ , TCP/IP
  • CAN: ✔
  • Входи енкодера: 2 (фаза A, фаза B)
  • Входи/виходи синхронізації: 1 (ведучий/відомий)
  • Оптична індикація: 4 LEDs
  • Конфігураційне ПЗ: SOPAS ET
  • Максимальна частота енкодера: 50 kHz
  • Дифузне відображення: 2 % ... 200 %
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000-6-3:2007+A1:2011, IEC 61000-6-3:2006+AMD1:2010,
  • Вібростійкість: EN 60068-2 -6:2007
  • Ударопрочність: EN 60068-2-27:2008
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –20 °C ... +70 °C
  • Допустима відносна вологість повітря: ≤ 90 %, без утворення конденсату
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: 2.000 lx
  • При коефіцієнті дифузного відображення 2 %: 3 m
  • При дифузному відображенні 10 %: 3 m