Датчик 2D-LiDAR Sick LMS511-20100 PRO
  • Лазерні датчики
  • LMS511-20100 PRO
LMS511-20100 PRO  272141 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1047782
  • Варіант: PRO
  • Область застосування: Outdoor
  • Дозвільна здатність: High Resolution
  • Джерело світла: Інфрачервоний (905 nm)
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Частота сканування: 25 Hz, 35 Hz, 50 Hz, 75 Hz, 100 Hz,
  • Обігрів: Так
  • Робоча область: 0,7 m ... 80 m
  • Розмір плями: 4,7 mrad
  • < li>Кількість ехосигналів, що обробляються: 5
  • Корекція при тумані: Так
  • Вигляд підключення: 4 x Круглий штекерний з'єднувач M12
  • Напруга живлення: 24 V DC
  • Потужність: 22 W, + обігрівач 55 Вт (стандартно)
  • Колір корпусу: Сірий (RAL 7032)
  • Тип захисту: IP65, IP67 (IEC 60529, видання 2.2:2013-08)
  • Клас захисту: III (EN 60529, розділ 14.2.7)
  • Вага: 3,7 kg
  • Розміри (Д x Ш x В): 160 мм x 155 мм x 185 мм
  • Оцінка а: ≥ 10 ms
  • Розпізнавана форма об'єкта: Практично будь-яка
  • Систематична помилка: ± 25 mm (1 m ... 10 m), ± 35 mm (10 m ... 20 m) ,
  • Статистична помилка: 7 mm (1 m ... 10 m), 9 mm (10 m ... 20 m) ,
  • Вбудований додаток: Аналіз полів з гнучкими полями, Виведення даних
  • Кількість полів: 10 поля
  • Фільтр: Туманний фільтр, Сажовий фільтр, Фільтр середнього значення, < /li>
  • Ethernet: ✔ , TCP/IP
  • Послідовний: ✔ , RS-232, RS-422
  • CAN: ✔
  • USB: ✔
  • Цифрові входи: 4 (Енкодери)
  • Цифрові виходи: 6
  • Оптична індикація: 5 LEDs (додатково 7-сегментний індикатор)
  • < li>Дифузне відображення: 2 % ... > 1.000 % (Відбивачі)
  • Вібростійкість: IEC 60068-2-6:2007-12
  • Ударостійкість: IEC 60068-2-27 :2008-02
  • Діапазон робочих температур: -30 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: -30 °C ... +70 °C
  • Нечутливість до зовнішніх істо чникам світла: 70.000 lx
  • Горизонтальний: 190°
  • При дифузному відображенні 10%: 26 m