  • M40S-043000AR0
M40S-043000AR0  130882 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1200006
  • Дальність сканування: 0,5 m ... 70 m, налаштовується
  • Мала дальність сканування: 0,5 m ... 20 m
  • Велика дальність сканування: 9 m ... 70 m
  • Кількість променів: 4
  • Відстань між променями: 300 mm
  • Оцінка : 10 ms
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови в год): 6,6 x 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849 )
  • Кодування променя: ✔: Незакодований
  • Тестування передавача: ✔: Деактивовано
  • Дальність сканування, що настроюється✔
  • < li>Системне підключення: Роз'єм М12, 8-конт. : III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V DC ... 28,8 V DC)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Споживання струму: ≤ 0,2 A
  • Габарити: Див. 5 мм
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: –30 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: – 30 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms (IEC 60068-2 -29)
  • Довжина хвилі: 950 nm
  • Допустима довжина кабелю: 15 m
  • Допустимий переріз дроту: ≥ 0,25 mm²
  • Лицьова панель: Полікарбонат, стійкий до подряпин
  • Категорія: Багатопроменеві світлові бар'єри безпеки
  • Відстань між променями: 300 мм