  • M40Z-025000TR0
M40Z-025000TR0  264254 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1200122
  • Дальність сканування: 0,5 m ... 4,5 m
  • Кількість променів: 2
  • Відстань між променями: 500 мм
  • Оцінка: 10 ms
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 6,6 x 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Кодування променя: ✔: Незакодований
  • Блокування повторного запуску: ✔: Внутрішній
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Активований
  • Настроювання вихідного стану: ✔: Забруднення (OWS)
  • Системне підключення: Роз'єм М12, 8-конт.
  • Тип конфігурації ІІ: Кнопки налаштування
  • Елементи індикації: LEDs, 7-сегментний індикатор,
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV : 24 V DC (19,2 V DC ... 28,8 V DC)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Споживання струму: ≤ 0,6 A
  • Габарити: Див. розмірний креслення
  • Поперечний переріз корпусу: 52 мм x 55,5 мм
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: –30 °C ... +55 ° C
  • Температура зберігання: –30 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Удароміцність: 10 g, 16 ms (IEC 60068-2-29)
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Допустима довжина кабелю: 15 m
  • Допустимий переріз проводу : ≥ 0,25 mm²
  • : PROFINET
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: 24 В пост. струму (UV – 2,25 В пост. струму...UV)
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: ≤ 2 V DC
  • Допустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: ≤ 500 mA
  • Корпус: Алюмінієвий сплав ALMGSI 0,5, з порошковим покриттям
  • Лицьова панель: Полікарбонат, стійкий до подряпин
  • Категорія: Багатопроменеві світлові бар'єри безпеки