  • M45Z-043000FL0
M45Z-043000FL0  264262 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 264262
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Актикул: 1057667
  • Дальність сканування: 0,5 m ... 4 m
  • Кількість променів: 4
  • Відстань між променями: 300 mm
  • Оцінка: 10 ms
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності : SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 6,6 x 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Кодування променя: ✔: Код 1
  • Настроювання вихід стану: ✔: Забруднення (OWS)
  • Системне підключення: Кабель ПВХ, 8-жильний
  • Тип конфігурації: Відсутня
  • Елементи індикації: LEDs, 7-сегментний індикатор,
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V DC ... 28,8 V DC)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Споживання струму: ≤ 0,6 A
  • Габарити: Розмірне креслення
  • Діаметр корпусу: 80 мм
  • Тип захисту: IP69K (EN 60529), IP67, IP66, IP65,
  • Діапазон робочих температур: –30 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –30 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Удароміцність: 10 g, 16 ms (IEC 60068-2-29)
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Довжина кабелю: 15 m
  • Діаметр дроту: 6 мм
  • Перетин дроту: 0,25 mm²
  • Інтеграція через контролер безпеки Flexi Soft: CANopen
  • : DeviceNet™
  • : EtherCAT®
  • : EtherNet/IP™
  • : Modbus TCP
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFINET
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: 24 В пост. струму (UV – 2,25 В пост. струму...UV)
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: ≤ 2 V DC
  • Припустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: ≤ 500 mA
  • Пластмасові трубки: PMMA
  • Ковпачки: Нержавіюча сталь
  • Вирівнюючий елемент (мембрана): PA 6
  • Кабельні введення: PA 6
  • Категорія: Багатопроменеві світлові бар'єри безпеки
  • Відстань між променями: 300 мм