Світлова завіса Sick MLG02A-0595I13201
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • MLG02A-0595I13201
MLG02A-0595I13201  137351 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1215887
  • Виконання пристрою: Pro - Advanced functionality
  • Принцип роботи датчика: Передавач/приймач
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO ): 2,5 mm, 4,5 mm
  • Відстань між променями: 2,5 mm
  • Кількість променів: 239
  • Висота контролю: 595 mm< /li>
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод, Інфрачервоне світло
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 19,2 V ... 28,8 V
  • Споживаний струм передавача: 66,95 mA
  • Споживаний струм приймача: 167,8 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Вихідне навантаження, ємнісне: 100 nF< /li>
  • Вихідне навантаження, індуктивне: 1 H
  • Час ініціалізації: < 1 s
  • Переключаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Індикація: LED
  • Тип захисту: IP65, IP67,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 1,449 kg
  • Лицьова панель: PMMA
  • Опція: Немає
  • № файлу UL: NRKH.E181493
  • Максимальна дальність сканування: 2,8 m
  • Мінімальна дальність сканування: ≥ 0 m
  • Дистанція роботи: 2 m
  • Оцінка: 19,7 ms
  • IO-Link: ✔ , IO-Link V1.1
  • Послідовний: ✔ , RS-485
  • Входи/виходи: RS-485 + 2 x Q (IO-Link)
  • Цифровий вихід: Q1, Q2
  • Цифровий вхід: In1
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Прямий: 150.000 lx , Непрямий: 200.000 lx ,
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: -40 °C ... +70 °C
  • Швидкість передачі даних RS-485: 9,6 кбіт/с
  • Q1: Контроль наявності
  • Q2/IN: Вхід для навчання
  • Навчання: Стандартний режим
  • Стандарт: ✔
  • Transparent: ✔
  • < li>Несприйнятливий до пилу та сонячного світла: ✔
  • Перехресний промінь: ✔
  • Придушення шуму: ✔
  • Highspeed Scan: ✔
  • Висока точність вимірювання: ✔
  • Швидкість передачі: 230 ,4 kbit/s (COM3)
  • Макс. довжина кабелю: 20 m
  • Час циклу: 2,3 ms
  • VendorID: 26
  • DeviceID HEX: 800068
  • DeviceID DEC: 8388712
  • Довжина технологічних даних: 32 Byte (TYPE_2_V)
  • Швидкість передачі даних: 1.2 kbit/s …921.6 kbit/s
  • Кількість: 2
  • Кількість: 1
  • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 2.5 мм