Світлова завіса Sick MLG5-0250F51L
  • Світлові завіси
  • MLG5-0250F51L
MLG5-0250F51L  137934 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 137934
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Актикул: 1023622
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO): Перехресний промінь, 30 mm
  • Відстань між променями: 50 mm
  • Кількість променів: 6
  • Висота контролю: 250 mm
  • Режим параметрування: Потрійний перехресний промінь і Q inv. >Довжина хвилі: 880 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 18 V ... 30 V
  • Споживаний струм передавача: 152 mA
  • Споживаний струм приймача: 118 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 V ss
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Вихідне навантаження ємне: 100 nF
  • Вихідне навантаження індуктивна: 1 H
  • Час ініціалізації: 1 s
  • Розміри (Ш x В x Г): 34 мм x 364 мм x 29 mm
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 5-конт.
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Індикація: 7-сегментний індикатор, 7-сегментний індикатор
  • Синхронізація: Кабель
  • Тип захисту: IP65,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 1,075 kg
  • Облицьова панель: PMMA
  • Переключаючий вихід: 1 x PNP
  • Максимальна дальність сканування: 7 m
  • Мінімальна дальність сканування: Перехресний промінь: ≥ 840 мм
  • Дистанція роботи: 5 m
  • Оцінка: Перехресний промінь, 5,7 ms
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C +70 °C
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Прямий: 12.500 lx , Непрямий: 50.000 lx ,
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
  • Стійкість до струсу: 10 g / IEC 68-2-29 / 16 ms
  • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 50 мм