Магнітний датчик Sick MPS-025CLTQDS01
  • Магнітні датчики
  • MPS-025CLTQDS01
MPS-025CLTQDS01  262704 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 262704
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1111002
  • Циліндричний корпус: C-паз
  • Діапазон вимірювання: 25 mm
  • Довжина корпусу: 41 mm
  • Переключаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Функція виходу: Аналоговий, IO-Link, що перемикає вихід
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Аналоговий вихід (напруга): 0 V ... 10 V
  • Аналоговий вихід (струм): 4 mA ... 20 mA
  • Налаштування: ✔
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 12 V DC ... 30 V DC
  • Споживання струму: 42 mA
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Постійний струм Ia: ≤ 100 mA
  • Макс. навантажувальний опір: ≤ 500 Ω Токовий вихід, при 24 В
  • Мін. навантажувальний опір: ≥ 2 kΩ
  • Клас захисту: III
  • Затримка готовності: 0,15 s
  • Необхідна напруженість магнітного поля тип.: 3 mT ... 12 mT
  • Роздільна здатність тип.: ≥ 50 µm
  • Нелінійність тип.: 0,3 mm
  • Стабільність повторюваності тип.: 0,1 mm
  • Швидкість зчитування тип.: 1 ms
  • Цифровий перемикаючий вихід: ✔
  • IO-Link: ✔
  • Світлодіод комутаційного стану: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +70 °C
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • ЕМС: Згідно EN 60947-5-7
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M12 , 4-конт., з гайкою з накаткою, 0,6 m. /li>
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: COM3
  • Час циклу: 1 ms
  • Довжина технологічних даних: 16 Bit
  • IO-Link: Навчання 4 точок перемикання, Конфігурація контакту 2 (0 - 10 В, 4 - 20 мА), Діапазон вимірювання (мм) навчання (аналоговий вихід), Блокування кнопки навчання, Режими навчання на кожен вихід через IO-Link (режим перемикання циліндрів, двоточковий режим, режим вікна та одноточковий режим)
  • Характеристика глибокого охолодження: Забороняється деформувати кабель нижче 0 °C
  • Перетин дроту: 0,08 мм²
  • Діаметр дроту: Ø 2,6 mm
  • Радіус вигину: При нерухомому укладанні > 5 x діаметр кабелю
  • : У рухомому стані > 10 x діаметр кабелю
  • Ка біле відведення: Осьова
  • Корпус: Пластик
  • Кабель: Поліуретан
  • Серія: MPS-C
  • Категорія: Датчики положення
  • Діапазон вимірів: 0 ... 25 мм