Магнітний датчик Sick MPS-160TSNP0
  • Магнітні датчики
  • MPS-160TSNP0
MPS-160TSNP0  135023 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1053839
  • Циліндричний корпус: T-подібний паз
  • Діапазон виміру: 160 mm
  • Довжина корпусу: 173 mm
  • Функція виходу: Аналоговий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Аналоговий вихід (напруга): 0 V ... 10 V
  • Аналоговий вихід (напруга): 4 mA ... 20 mA
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 15 V DC ... 30 V DC
  • Споживання струму: 22 mA
  • Макс. навантажувальний опір: ≤ 500 Ω Токовий вихід, при 24 В
  • Мін. навантажувальний опір: ≥ 2 kΩ
  • Роздільна здатність тип.: 0,03 % FSR (макс. >= 0,05 мм)
  • Нелінійність тип.: 0,3 mm
  • Стабільність повторюваності тип.: 0,06 % FSR (>= 0,1 мм)
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +70 °C
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • ЕМС: Згідно EN 60947-5-2
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M8, 4- конт., 0,3 m
  • MTTFD: 235 років
  • DCavg: 0 %
  • Характеристика глибокого охолодження: Забороняється деформувати кабель нижче 0 °C
  • Переріз проводу: 0,08 мм²
  • Діаметр дроту: Ø 2,6 mm
  • Категорія: Датчики положення
  • Діапазон вимірів: 0 … 200 мм
  • Функція вихідного сигналу: аналогова
Інші товари категорії:
  • MPS-160TSNU0
    • Серія: MPS-T
    • Категорія: Датчики положення
    • Діапазон вимірів: 0 … 200 мм