Магнітний датчик Sick MPS-G50CFH15D43ZZZ
  • Магнітні датчики
  • MPS-G50CFH15D43ZZZ
MPS-G50CFH15D43ZZZ  262709 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 262709
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1108672
  • Циліндричний корпус: C-паз
  • Переважний паз виробника: Festo, Zimmer, Gimatic
  • Робоча зона: 0 mm ... 50 mm
  • Діапазон виміру: 50 mm
  • Довжина корпусу: 25 мм
  • Функція виходу: Аналоговий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Аналоговий вихід (напруга): 0 V ... 10 V
  • Налаштування: ✔
  • Тип захисту: IP67
  • Особливі властивості: Повністю втоплена і захищена таким чином установка в пазу
  • Напруга живлення: 13 V DC ... 30 V DC
  • Мін. навантажувальний опір: ≥ 2 kΩ
  • Клас захисту: III
  • Затримка готовності: 0,15 s
  • Споживана потужність: ≤ 550 mW
  • Необхідна напруженість магнітного поля тип.: ≥ 2 mT
  • Роздільна здатність тип.: 0,01 mm
  • Нелінійність тип.: 0,3 mm
  • Стабільність повторюваності тип.: 0,05 мм
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +70 °C
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-7
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M8, з гайкою з накаткою, 0,5 m
  • Переріз дроту: 0,08 mm²
  • Діаметр дроту: Ø 2,6 mm
  • Радіус вигину: У рухомому стані > 10 x діаметр кабелю
  • : При нерухомій уклад ке > 5 x діаметр кабелю
  • Кабельне відведення: Осьова
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний, 0,1 м
  • Поперечний переріз кабелю: 0, 09 mm²
  • Діаметр дроту: Ø 2,2 mm
  • Кабельне відведення: Осьова
  • Корпус: Пластик, PA, армований
  • Кабель: Поліуретан
  • Елемент управління: Полімерний матеріал, TPU , армована
  • Серія: MPS-G
  • Категорія: Датчики положення
  • Діапазон вимірів: 0 … 50 мм