Датчик 3D-LiDAR Sick MRS6124R-131001
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • MRS6124R-131001
MRS6124R-131001  272159 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6065086
  • Область застосування: Outdoor
  • Джерело світла: Інфрачервоне світло (870 nm)
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825 -1:2014)
  • Частота сканування: 10 Hz
  • Робоча область: 0 ,5 m ... 200 m
  • Кількість оброблених ехосигналів: 4
  • Вигляд підключення: 3 x Циліндричний з'єднувач M12 (напруга живлення, Ethernet, I/O)
  • < li>Напруга живлення: 10 V ... 29 V
  • Потужність: 20 W
  • Корпус: Алюміній/пластик (PMMA)
  • Колір корпусу: Сірий (RAL 7042)
  • Тип захисту: IP65, IP67
  • Клас захисту: III
  • Вага: 2,2 kg
  • Розміри ( Д x Ш x В): 125,5 мм x 176 мм x 131 мм
  • Систематична помилка: ± 125 мм
  • Статистична помилка: 30 мм
  • Ethernet : ✔ , TCP/IP
  • Діапазон робочих температур: –20 °C ... +60 °C
  • Горизонтальний: 120°
  • Вертикально: 15°
  • При дифузному відображенні 10 %: 30 m
  • < li>При коефіцієнті дифузного відображення 90 %: 75 m