Датчики усунення Sick OD1-B035H15I25
  • Лазерні датчики
  • OD1-B035H15I25
OD1-B035H15I25  128213 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6050504
  • Напруга живлення UV: DC 12 В (–5 %) ... DC 24 В (+10 %)
  • Споживана потужність: ≤ 1,92 W
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом, M12, 5-контактний, 30 cm
  • Вага: 70 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 17,8 mm x 44,4 mm x 31 mm
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 20 mm ... 50 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти< /li>
  • Точність відтворення: 6 µm
  • Лінійність: ± 30 µm
  • Оцінка: ≥ 2 ms
  • Частота вимірювання: ≤ 2 kHz
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 800 µm x 450 µm (35 mm)
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –20 °C ... +60 °C
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz (амплітуда 1,5 мм, осі x, y, z по 2 години кожна)
  • Кількість: 1
  • Вигляд: PNP/NPN, що перемикається
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Токовий вихід
  • Ток: 4 mA ... 20 mA, ≤ 300 Ω