Датчик тиску Sick PBS-RB400SG1SSFAMA0Z
  • Датчики тиску
  • PBS-RB400SG1SSFAMA0Z
PBS-RB400SG1SSFAMA0Z  130420 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6039759
  • Одиниця вимірювання тиску: bar
  • < li>Діапазон вимірювання: 0 bar ... 400 bar
  • Робоча температура: –20 °C ... +85 °C
  • Корекція нульової точки: Макс. + 3 % інтервалу
  • Вихідний сигнал: 2 x PNP
  • Дисплей: 14-сегментний світлодіодний, синього кольору, 4-розрядний, висота цифр 9 мм, електронний поворот на 180°, Точність: ≤ 1 % інтервалу ± 1 розряд, Оновлення: 1000, 500, 200, 100 мс (програмується),
  • Технічні підключення: G ¼ A згідно DIN 3852-E
  • Канальний отвір: 3,5 mm, Standard
  • Вигляд підключення: Круглий штекерний з'єднувач M12 x 1, 4-контактний, IP67
  • Напруга живлення: 15–35 В DC
  • Споживання струму: 45 мА (для конфігурацій без аналогового виходу), 70 мА ( для конфігурацій з аналоговим виходом),
  • Загальне споживання струму: Макс. 350 / 570 мА (вкл. струм перемикання)
  • Електробезпека: Клас захисту: III, Захист від перенапруги: 40 В DC, Стійкість до короткого замикання: QA, Q1, Q2 щодо M, Захист від інверсії полярності: L+ щодо M,
  • Напруга розв'язки: 500 V DC< /li>
  • Вага датчика: Ок. 200 g
  • Ущільнення: FKM/FPM
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту III: ✔
  • Середнє напрацювання до відмови: 349 років
  • Нелінійність: ≤ ± 0,5 %, інтервалу (Best Fit Straight Line, BFSL) згідно з IEC 61298-2
  • Точність: ≤ ± 1 % інтервалу
  • < li>Точність налаштування дискретних виходів: ≤ ± 0,5 % інтервалу
  • Час перехідного процесу: 3 ms
  • Довготривалий дрейф/стабільність за рік роботи: ≤ 0,2 % інтервалу згідно IEC 61298-2
  • Діапазон номінальних температур: 0 °C ... +80 °C
  • Термін служби: Мінімум 100 млн навантажувальних циклів
  • Температура навколишнього середовища: –20 °C ... +80 °C
  • Відносна вологість повітря: ≤ 90 %