Датчик тиску Sick PBS2-RB100SF2FSDLMA0Z
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики тиску
  • PBS2-RB100SF2FSDLMA0Z
PBS2-RB100SF2FSDLMA0Z  249704 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 249704
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6073472
  • Середовище: Рідке, газоподібне
  • Тип тиску: Відносний тиск
  • Одиниця вимірювання тиску: bar
  • < li>Діапазон вимірювання: 0 bar ... 100 bar, 0 psi ... 1450 psi
  • Робоча температура: –20 °C ... +85 °C
  • Корекція нульової крапки: Макс. + 3 % інтервалу
  • Вихідний сигнал: IO-Link/PNP/NPN + PNP/NPN
  • Дисплей: 14-сегментний світлодіод, червоного кольору, 4-розрядний, висота цифр 9 мм, електронний поворот на 180°, Оновлення: 1000, 500, 200, 100 мс ( програмується),
  • Технічні підключення: G ½ B заподлицо
  • Канальний отвір: Мембрана, встановлена врівень
  • Вигляд підключення: Круглий штекер ний з'єднувач M12 x 1, 4-контактний, IP67
  • Напруга живлення: 15–35 В DC
  • Споживання струму: 45 мА (для конфігурацій без аналогового виходу), 70 мА (для конфігурацій із аналоговим виходом),
  • Загальне споживання струму: Макс. 600 мА (вкл. струм перемикання)
  • Електробезпека: Клас захисту: III, Захист від перенапруги: 40 В DC, Стійкість до короткого замикання: QA, Q1 , Q2 щодо M, Захист від інверсії полярності: L+ щодо M,
  • Напруга розв'язки: 500 V DC
  • Вага датчика: Ок. 220 g
  • Тип захисту: IP67 / IP67
  • Клас захисту III: ✔
  • Середнє напрацювання до відмови: > 100 років
  • Нелінійність: ≤ ± 0,25 %, інтервалу (Best Fit Straight Line, BFSL) згідно IEC 61298-2
  • < li>Точність: ≤ ± 0,5 % інтервалу
  • Точність налаштування дискретних виходів: ≤ ± 0,5 % інтервалу
  • Час перехідного процесу: ≤ 5 ms
  • Діапазон номінальних температур: 0 °C ... +80 °C
  • Температура навколишнього середовища: -20 °C ... +80 °C
  • Температура зберігання: -20 °C ... +70 °C
  • Відносна вологість повітря: ≤ 75 %