Датчик тиску Sick PBT-RB010SG1SSNALA0Z
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики тиску
  • PBT-RB010SG1SSNALA0Z
PBT-RB010SG1SSNALA0Z  135796 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6040974
  • Середовище: Рідке, газоподібне
  • Тип тиску: Відносний тиск
  • Одиниця вимірювання тиску: bar
  • < li>Діапазон вимірювання: 0 bar ... 10 bar
  • Робоча температура: 0 °C ... +80 °C
  • Вихідний сигнал: 4 мА ... 20 мА, 2-провідний
  • Особливості: Без
  • Технічні підключення: G ¼ A згідно DIN 3852-E
  • Канальний отвір: Standard
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
  • Вигляд підключення: Кутовий штекер згідно DIN 175301-803 A, IP65
  • Напруга живлення: 8–30 В DC при вихідному сигналі 4–20 мА та 0–5 В, 14–30 В DC при вихідному сигналі 0–10 В, 8 V DC ... 30 V DC , < /li>
  • Споживання струму: Сигнальн ий струм (макс. 25 мА) для струмового виходу Макс. 8 мА для вихідного сигналу за напругою,
  • Електробезпека: Захист від перенапруги: 32 В DC, 36 В DC при 4–20 мА, Стійкість до короткого замикання: QA щодо M , Захист від інверсії полярності: L+ щодо M, Клас захисту: III,
  • Напруга розв'язки: DC 500 V
  • Вага датчика: Ок. 80 g
  • Ущільнення: NBR
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту III: ✔
  • Еталонні умови: Еталонні умови: згідно IEC 61298-1
  • Середнє напрацювання до відмови: 815 років
  • Нелінійність: ≤ ± 0,5 %, (Best Fit Straight Line, BFSL) according to IEC 61298-2
  • Точність: ≤ ± 1 % інтервалу
  • Гістерезис: ≤ 0,16 % інтервалу
  • Неповторність результатів вимірювань: ≤ 0,1 % інтервалу
  • Час перехідного процесу: < 4 ms
  • Шум сигналу: ≤ 0,3 % інтервалу
  • Довготривалий дрейф/стабільність за рік роботи: ≤ 0,1 % інтервалу згідно IEC 61298-2
  • Термін служби: Мінімум 100 млн навантажувальних циклів
  • Температура зберігання: –40 °C ... +70 °C
  • Відносна вологість повітря: 45 % ... 75 %